BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bodywork’as + Jam’as

Prieš Jam’ą kviečiame gerai apšilti: atsipalaiduoti ir parengti kūną judesiui per Bodyworką!

16:30-18:30 Bodywork’ as
19:00-21:00 Jam’as

Kaina: Bodywork’ as - 8-13 eur, pagal galimybes
Jam’as - nuo 3 eur už ,,grindis”

Pamoka ir Jam’as atviri visiems, nepriklausomai nuo jūsų KI, kito judesio, šokio patirties! Partneris nebūtinas!
Tereikia judesių nevaržančios aprangos ir smalsumo! :)
Judėsime basomis ar su kojinėmis.

Būtina išankstinė registracija į pamokas, nes vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos: 8 613 57997, improv_lt (at) yahoo . com - Julija

Bodywork’as = masažas-jogа-meditacija-relaksacija = nuostabus patyrimas! :)
Tai kūno mankštinimas, primenantis šiatsu ar tailandietišką masažą. Jis padeda geriau pajausti kūną, jo sandarą, suteikia naują patirtį ir transformuoja. Bodywork’as dažnai naudojamas siekiant paruošti kūną judesiui ar šokiui, ar tiesiog tam, kad jį atpalaiduoti, prisilietimo, svorio atidavimo/priėmimo bei judesio pagalba.
Gaunantis bodywork’ą jo metu taip pat atlieką “vidinį darbą”: stebi kūną iš vidaus, ugdydamas savo pastabumą ir sąmoningumą.

Bodywork‘o sesija ne tik atpalaiduos ir nustebins naujais dar nepatirtais pojūčiais bei atradimais, bet ir atvers naujas duris į šokį, judesį bei praplės bendravimo galimybes su kitais žmonėmis.

Kartą gavęs(-usi) bodywork’ą, norėsite dar! Ir būtinai norėsite, ir galėsite padaryti jį artimam žmogui!

Užsiėmimus ves Julija Melnik (Vilnius-Berlynas), kvalifikuota šokio pedagogė, sertifikuota Hakim masažistė ir Dervišų jogos instruktorė, nuo 2006 m. vedadanti nuolatinius KI užsiėmimus Vilniuje, organizuoja seminarus ir improvizacinius šokių vakarus-„džemus”. KI mokėsi pas šio šokio pionierius Steve‘ą Paxtoną ir Nensę Stark Smith (JAV), taip pat pas Niną Martin, Daniel’į Lepkoff’ą (JAV), Andrew Harwood (Kanada) bei daugelį kitų.
Jos bodywork patirtis vystėsi lygiagrečiai su KI patirtimi, nes dauguma KI mokytojų ir šokėjų taiko bodywork’ą savo mokyme, šokio praktikoje bei kasdienybėje. Įtakingiausi mokytojai - Angela Donii, Joerg Hassman, Christine Mauch…
Nuo 2008 metų Julija pamilo argentinietišką tango, kurio ypatumų mokėsi ir vis dar mokosi Europos Tango sostinėje - Berlyne, šokdama Milongose su šokėjais iš įvairiausių pasaulio šalių ir vietiniais tango mokytojais bei draugais iš Argentinos.
Julija taip pat šoka Gurdžijevo šokius, domisi ir kitomis judesio technikomis kaip Feldenkrais metodas, Lu Yong bei šokio terapija. Mokėsi pas Aleksandrą Giršoną, Malcolm Manning, Aleksandrą Belcerį-Tuširą. Nuolatos tobulinasi įvairiuose šokių seminaruose, šoka improvizacinių šokių spektakliuose-performansuose, dalyvauja šokių mokytojų konferencijose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.
Šiuo metu Julija studijuoja Laisvajame Samadevos universitete (Prancūzija) šeimos ir sistemines konsteliacijas (išdėstymus), bei dalyvauja Geros savijautos specialistų apmokymuose.

Patiko (0)

Rodyk draugams