BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bodywork: kūno transformacija naujam judesiui ir šokiui

Lapkričio 27 d., Vilnius
(atviras visiems)

Dovana jums ir jūsų artimiesiems!

Bodywork’as, kurio dalimi yra masažo terapija, yra bendravimo per prisilietimą forma. Visi bodywork ir masažo tipai remiasi tuo, jog žmogaus prisilietimas veikia pozityviai bei raminančiai tiek kūną, tiek protą.

Šiame seminare siūlomos bodywork’o technikos padeda atpalaiduoti kūną bei paruošti jį šokiui ir judesiui. Dažnai tuo pat metu tai yra ir tyrinėjimas, kuris padeda geriau suvokti ir pajausti kūno sandarą, judėjimo principus. Taip pat šių praktikų metu lavinama savistaba ir kūno sąmoningumas.

Kiekviena bodywork‘o sesija pasiūlys ar atvers naujas duris į šokį ar judesį.

Seminarą sudaro dvi sesijos:

I. Pulsavimo (virpinimo ir supimo) technika. Ši technika padeda atlaisvinti stiprią fizinę įtampa bei giliai atsipalaiduoti. Kūnas tampas lankstesnis, padidėja judesių įvairovė. Kūne sukeltos vibracijos bei bangos harmonizuoja ne tik fiziniame, bet ir psichologiniame lygmenyje.

II. Oda, raumenys, kaulai. Šios sesijos metu palaipsniui keliausime nuo išorinio sluoksnio, vidinio sluoksnio link. Bodywork‘o metu integruojami trys struktūriniai lygmenys - odos, raumenų bei kaulų. Po šios sesijos įgausite naują kūno išmatavimų pojūtį. Tiek bodywork atlikėjas, tiek gavėjas, turės galimybę iš naujo pažinti kūno sandarą, bei atrasti naujas ir netikėtas judesio galimybes.

“Šio praktinio seminaro metu pasidalinsiu savo bodywork patirtimi ir keliomis technikomis, kurios padeda giliai atpalaiduoti kūną bei tinka kūno paruošimui ne tik šokiui, bet ir įprastam judesiui “per kasdienybę”.

“Atrastas technikas galėsite naudoti ir kasdieniame gyvenime: nudžiuginti ir maloniai nustebinti antrąją pusę, draugą ar šeimos narį atpalaiduojančiu ar atgaivinančiu bodywork’u!”

Seminarą ves Julija Melnik, kvalifikuota šokio pedagogė. Julija šoka kontaktinę improvizaciją, argentinietišką tango, house, salsą, šiuolaikinį šokį. Nuolatos tobulinasi įvairiuose šokių seminaruose, šoka improvizacinių šokių spektakliuose-performansuose, dalyvauja šokių mokytojų konferencijose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienyje (Paryžiuje, Londone, Maskvoje, Kijeve, Berlyne, Stokholme, Helsinkyje, JAV).

Julija Melnik veda nuolatinius kontaktinės improvizacijos užsiėmimus Vilniuje, organizuoja seminarus, festivalius ir improvizacinius šokių vakarus-„džemus”. Kontaktinės improvizacijos mokėsi pas šio šokio pionierius Steve‘ą Paxtoną ir Nensę Stark Smith (JAV), taip pat pas Niną Martin (JAV) ir Andrew Harwood (Kanada) bei daugelį kitų. Ji taip pat studijavo pas pasaulyje pripažintus šokio improvizacijos meistrus kaip Julien Hamilton, Daniel Lepkoff, Nita Little bei Keath Hennesy.

Julija domisi ir kitomis judesio technikomis kaip Feldenkrais metodas, bei šokio terapija. Mokėsi pas Alexander Giršon, Malcolm Manning.

Laikas: Šeštadienį 11:00-14:00, 15:00-18:00

Vieta: bus patikslinta užsiregistravusiems.

Kaina: 6 dalyviai (min.) - po 100 Lt/12 dalyvių (max.) - po 50 Lt. Kaina nurodyta už abi sesijas.
Galima dalyvauti ir vienoje sesijoje. 10% nuolaida - studentams ir poroms.

Registruotis į seminarą

Informacija pasiteiravimui: 8 613 57997 (Julija), improv_lt (at) yahoo.com

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras