BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Contact meets Tango | Kontaktas ir Tango

Kontaktinės improvizacijos ir Argentinietiško tango seminaras

Vasario 28 d., Vilnius

Kas įvyksta susitikus kontaktinei improvizacijai (KI) ir Argentinietiškam tango?

KI - tai įsiklausymas, vaidmenų nebuvimas, spontaniškas ir laisvas judesys, atsidavimas nežiniai, tyrinėjimas-žaidimas. Dažniausiai tai 2-jų šokėjų ir grindų trio.

Tango - aiškūs vedančiojo ir vedamojo vaidmenys, atsidavimas partnerio vedimui ar/ir emocionaliai, išraiškingai muzikai, žingsnio specifika ir šokiui būdingos figūros. Dažniausiai tai 2-jų šokėjų ir muzikos trio.

Tai puiki proga susipažinti su KI ir Argentinietišku tango!

Jau susipažinusiems su KI - tai galimybė “įrėminti” savo patirtį poliariškame ir emocionaliame šokyje, ugdytis valią mokantis struktūros, prisiimti vedimo atsakomybę, ar visiškai atsiduoti vedimui :)
Tango šokėjai būtinai atras dar kažką naujo ir neįprasto! Mažų mažiausiai - sustiprės apsikabinimas ir padidės jautrumas, partnerio pajautimas ir tango principų bei logikos suvokimas, plačiau atsivers improvizacijos durys :)
Neturintys jokios patirties - mėgausis atradimo džiaugsmais!

Nėra būtina šokį matyti tik kaip šokį. Laukiame ir įžvelgiančių šioje praktikoje kažką daugiau!

Seminarą ves - Julija Melnik (Vilnius-Berlynas).

„Mano šokio ir judesio tyrinėjimai įkvėpti studijų su pirmais kontaktinės improvizacijos mokytojais - A. Donii, J. Hassman, KI pradininkais - S. Paxton, N. S. Smith, bei improvizacijos meistrais - D. Lepkoff, J. Hamilton, D. Zambrano ir kitais, šokių su nuostabiais šokėjais iš skirtingų pasaulio kraštų, įvairių šokio stilių, šokio terapijos, kitų judesio ir kūno technikų - bodywork’o, Feldenkrais metodo, autentiško judesio, improvizuojančių muzikantų, meditacijų ir tylos, tyrinėjimų ir atradimų šiuolaikinio ugdymo, psichologijos, filosofijos, fizikos bei kitų mokslų srityse.”
Julija Melnik - socialinių mokslų magistrė, šokių mokytoja, atlikėja-performerė ir improvizuotoja, renginių organizatorė, vedanti nuolatinius kontaktinės improvizacijos užsiėmimus, džemus (Jam) bei seminarus Lietuvoje nuo 2006 m.
Nuo 2008 metų Julija taip pat pamilo argentinietišką tango, kurio ypatumų mokėsi ir vis dar mokosi Europos Tango sostinėje - Berlyne, šokdama Milongose su šokėjais iš įvairiausių pasaulio šalių ir vietiniais tango mokytojais bei draugais iš Argentinos.
Ji taip pat šoka house, salsą, šiuolaikinį bei Gurdžijevo šokius.
Šiuo metu Julija studijuoja Laisvajame Samadevos universitete (Prancūzija) šias disciplinas: šeimos ir sisteminės konsteliacijos (išdėstymai), Hakim masažas, bei dalyvauja Dervišų jogos instruktorių ir Geros savijautos specialistų apmokymuose.

Kada?
Sekmadienis - 10:00-13:00 - I sesija, 14:30-17:30 - II sesija;
19:00-23:00 Kojinių Milonga-Jam’as (šokam ką išmokom, kaip mokam pagal tango ir alternatyvią muziką)

Vieta: Trakų g. 9/1, 117 studija, Vilnius (Pranciškonų rūmai)

Kiek?
Vienos sesijos kaina - 15 €*/17€, visa diena - 25 €*/30 € eurai.
* - užsiregistravus ir sumokėjus negrąžinamą 10 € avasną iki vasario 22 d.
Studentams, poroms - 10 % nuolaida,
jau dalyvavusiems ir turintiems KI+tqngo pqgrindus - 20 % nuolaida.

Kojinių Milongos kaina - grindų mokestis pagal galimybes (nuo 3 eurų).

Turėkite su savimi: judesių nevaržančią aprangą ir patogią avalynę persiauti arba vilnones kojines.

Registrаcija čia!

Daugiau informacijos:
improv_lt (at) yahoo.com

Patiko (0)

Rodyk draugams