BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

KI pamoka birželiо 17 d.!


,,Menas išlikti ryšyje”: kaip išlaikyti kontaktą šokyje, ir judesio su kitais tęstinumą bei tėkmingumą - tai šokio improvizacijos užsiėmimas, paremtas kontaktinės ir šokio improvizacijos, šokio terapijos metodais bei sistemų funkcionavimo principų žiniomis.Kontaktinė improvizacija (šokis, žaidimas, kovos menas, sportas, saviraiška, meditacija)
Nuostabi šokio-dialogo forma, norintiems patirti buvimo kūne džiaugsmą ir laisvę, o ypač - kontakte su kitu.
,,Manau, kad čia svarbiausia - paprastas judėjimo ir gyvenimo per kūną malonumas. Ir malonumas šokti kartu su kuo nors spontaniškai ir nenuspėjamai, su laisve kurti, netrukdant partneriui. Tai yra be galo įkvepianti šokio forma.” - S. Paxton, KI pradininkas

Užsiėmimą ves Julija Melnik - šokio pedagogė su 12 metų dėstymo patirtimi, nuo 2006 m. veda nuolatinius kontaktinės improvizacijos užsiėmimus, seminarus ir festivalius Vilniuje, taip pat reguliariai dėsto užsienyje; konsteliatorė pagal Idris Laoro metodą (studijavo Prancūzijos Šeimos ir sisteminių konsteliacijų institute), Samara jogos ir Choreografinės Samadevos instruktorė, Geros savijautos specialistė.

Laikas: Šeštadienį, birželio 17, 11:30-13:00
Vieta: Krivių g. 10, Vilnius (Užupio gimnazija, aktų salė, 4 a.)
Kaina: 10-12 €, pagal galimybę
FB renginys

Būtinai registruokitės iki 5dienio vakaro improv_lt@yahoo.com arba 8 613 57997!

Patiko (0)

Rodyk draugams