BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Neįprasta dovana?

Jeigu vis dar mąstai, kaip nustebinti artimą žmogų, draugus, kolegas ar save patį, tuomet skaityk toliau… :)

Turbūt viena nuostabiausių dovanų kitam - tai dėmesys. Nuoširdus, tikras, totalus, besąlyginis.
Iš tiesų tai galėtų būti bet kokio bendravimo neatsiejama dalis, tačiau, kiek to realiai patiriame ar leidžiame sau patirti? O gal tik kai mylime, kol bendravimas netampa įprastu, mechanišku, ar galinčiu palaukti tinkamesnio momento? Arba tik kartais ir netyčia, kai to nesitikime…

Ką jautei, kai paskutinį kartą mėgavaisi betarpišku ir atviru bendravimu su kitu? Kai žodžiai nebeturi reikšmės, bet yra apibusis supratimas, ir žinojimas, jog “susitinki” su kitu? Susitinki dialoge…

Apie bendravimo kokybę man nuolat primena prisilietimas. Prisilietimas masažo ar bodywork metu, prisilietimas šokio metu. Kai abu šokantys, ar bodywork atliekantis/priimantis prisiliečia vienas prie kito ne tik fiziškai, bet ir savo dėmesiu, nuolat įsiklausydami į vienas kitą. Galbūt toks susitikimas, ir yra to kontakto paslaptis, kurio visi taip ilgimės.

O tam, kad paieškos neliktų tik žodžiais, mintimis ar gerais ketinimais, kviečiu ieškoti ir patirti praktiškai, fiziškai ir neštis toliau į kasdienybę.

Vienas iš atsiliepimų po bodywork seminaro:

“Bodywork įsisvaizdavau kitaip, tačiau gavosi įdomiau ir geriau nei galvojau… tame buvo nemažai nuostabos. Taigi patekimas į situaciją, kur viskas yra kitaip nei tikėjaisi turi savo patrauklumo - tiesiog atsiduodi procesui ir stengiesi patirti jį maksimaliau.
<…> jungimas masažo su judesiu - nepakartojamai nuostabi patirtis.
<…> stipriai padidėjo buvimo savo kūne suvokimas ir paties kūno suvokimas, arba jau artėjant prie aukštesnių frazių - buvimo čia ir dabar pojūtis. O tai bent man yra labai didelė vertybė.
Reali patirtis.”

Įgyvendinimo pasiūlymai:
Asmeninė bodywork ar kontaktinės improvizacijos sesija (1-1,5 val) 
Kontaktinės improvicazijos ar bodywork apmokymų sesija grupei (3 val)

Galimi ir ilgesni praktinių užsiemimų-seminarų ciklai jūsų draugų, kolegų grupei ar kolektyvui. Temas, trukmę ir kainas galime derinti, atsižvelgiant į tai, ką norite sukurti ar pasidalinti su kitais.

Nuoširdžiai,
Julija Melnik
8 613 57997
improv_lt (at) yahoo.com

Rodyk draugams