BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sąmoningo judesio ir šokio sekmadienis + Jam’as!

Kviečiame kartu nuostabiai praleisti sekmadienį, su daugiau sąmoningumo judesyje ir šokyje, tiek savyje, tiek kartu su kitais!

Gegužės 22 d. sekmadienis
10:00-11:30 Dervišų judesiai (Samara joga)
11:30-13:30 Dervišų šokiai (Choreografinė Samadeva)
15:00-16:30 Kontaktinė improvizacijaca ,,Menas išlikti ryšyje: kaip išlaikyti kontaktą šokyje, ir judesio su kitais tęstinumą bei tėkmingumą”
17:00-18:30 Kontaktas ir Tango
19:00-21:00 Kontaktinės improvizacijos džemas (šokam ką išmokom, kaip mokam, kaip norim)

Kaina: Vienas užsiėmimas 5-10 eurų, 4 užsiėmimai 15–30 eurų, pagal galimybę; džemas - 3 eur.

Būtina išankstinė registracija: improv_lt (eta) yahoo.com arba +370 613 57997 - Julija.

Užsiėmimus ves Julija Melnik, kvalifikuota šokio pedagogė, sertifikuota Hakim masažistė ir Samara (Dervišų) jogos instruktorė, nuo 2006 m. vedanti nuolatinius kontaktinės improvizacijos (KI) užsiėmimus Vilniuje, organizuoja seminarus ir improvizacinius šokių vakarus-„džemus”.
Kontaktinės improvizacijos mokėsi pas šio šokio pionierius Steve‘ą Paxtoną ir Nensę Stark Smith (JAV), taip pat pas Niną Martin, Daniel’į Lepkoff’ą (JAV), Andrew Harwood (Kanada) bei daugelį kitų.
Julija taip pat šoka Gurdžijevo šokius, argentinietišką tango, domisi ir kitomis judesio technikomis kaip Feldenkrais metodas, Lu Yong, Choreografinė Samadeva bei šokio terapija. Mokėsi pas Aleksandrą Giršoną, Malcolm Manning, Aleksandrą Belcerį-Tuširą, Samadevos Meistrus. Ji nuolatos tobulinasi įvairiuose šokių seminaruose, šoka improvizacinių šokių spektakliuose-performansuose, dalyvauja šokių mokytojų konferencijose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.
Šiuo metu Julija studijuoja Laisvajame Samadevos universitete (Prancūzija) šeimos ir sistemines konsteliacijas (išdėstymus), bei dalyvauja Geros savijautos specialistų apmokymuose.

Daugiau apie technikas:

Samara (Dervišų) joga - tai nuostabi meditacijos ir pusiausvyros atkūrimo praktika. Jos metu suderiname bei harmonizuojame tris centrus (fizinį, emocinį, intelektinį) ir natūraliai antrandame gilią ramybės ir tylos, džiaugsmo, meilės būseną.
Tai labai švelni ir paprasta jogos forma, tačiau jos poveikis yra labai gilus ir holistinis. Ji dar vadinama - jaunystės ir ilgaamžiškumo joga arba Gestų Eufonija.
Programoje: meditacija, meditatyvūs maršai, pagrindiniai Samara jogos Arkanai, apšilimo ir tempimo pratimai, dervišų šokiai, meditatyvūs judesiai.
Su savimi turėkite judesių nevaržančią, baltos ar šviesios spalvos aprangą, šiltesnes kojines.

Choreografinė Samadeva - tai meninė Samara jogos (Dervišų jogos ar Samadevos Gestų Eufonijos) išraiška. Ji gimė iš 2000 m. pradžioje I. Lahoro sukurtų Samadevos sakralinių šokių ir dainų spektaklių, ir pasakoja Samadevos šokėjos, jos dervišų Hakim Sarman brolijų ir Šebos karalienės istoriją. O judesiai ir šokiai atkeliavo iš tradicinių ir sakralinių šokių iš Rytų ir Vidurio Rytų (dervišų šokiai, Gurdžijevo šokiai…).
Samara jogos šokiai prie struktūruojančio ritmo ir koordinacijos darbo prijungia meno kūrinį. Jie taip pat turi teigiamą poveikį visam kūnui ir padeda nuimti stresą, vėl suteikdami gyvenimo ir šokio džiaugsmą. Per šokius praktikuojantis gali taip pat geriau pažinti save ir keliauti į tai, kas jame yra giliausio.
Šokius lydi nuostabi muzika, tai išties labai nepaprasta patirtis. Žingsnių mokomės palaipsniui, be streso, su daug ramybės ir džiaugsmo. O po visko - vidinė Tyla…
Programoje: Choreografinės Samadevos sesija ,,Dervišai ir Šebos karalienė: Pitagoras 4″
Su savimi turėkite judesių nevaržančią, juodos ar tamsios spalvos aprangą, šiltesnes kojines.

Kontaktas ir Tango.
Nuostabi dviejų Alchemija - Kontaktinė improvizacija (KI) ir Argentinietiškas Tango. Subtilaus, jausmingo ir atjautos šokio praktika. Klausymasis, savęs stebėjimas ir gilinimasis į Savęs ir KI bei Tango principų suvokimą.

Kontaktinė improvizacija (šokis, žaidimas, kovos menas, sportas, saviraiška, meditacija)
Nuostabi šokio-dialoga forma, norintiems patirti buvimo kūne džiaugsmą ir laisvę, o ypač - kontakte su kitu.
,,Manau, kad čia svarbiausia - paprastas judėjimo ir gyvenimo per kūną malonumas. Ir malonumas šokti kartu su kuo nors spontaniškai ir nenuspėjamai, su laisve kurti, netrukdant partneriui. Tai yra be galo įkvepianti šokio forma.” - S. Paxton, KI pradininkas

Jam arba ,,Džemas”.
Judesio ir šokio improvizacijos - šokam ką išmokom, kaip mokam, kaip norim.

Patiko (0)

Rodyk draugams